Styrelse

Robert Hultqvist

Tf Ordförande & Vice Ordförande

Tel: 072 205 79 50
E-post: robert.hultqvist@sannadal.com

Nina Björses

Kassör

Tel: 070 249 15 76
E-post: nina.bjorses@sannadal.com

Stefan Lundberg

Sekreterare

Tel: 070 373 71 36
E-post: stefan.lundberg@telia.com

Agi Supanich

Ledamot

Tel: ‭070 601 63 41‬
E-post: agi.supanich@sannadal.com

Nathalie Hanze

Ledamot

Tel: 073 320 97 71
E-post: nathalie.hanze@hotmail.com

Lena Hedman

Ledamot (Ungdomsansvarig, Utbildningsansvarig)

Mobil: 070 627 66 69
E-post: lena.hedman@sannadal.com

Rickard Westerlind

Ledamot

Tel: 073 759 10 92
E-post: rickard.westerlind@sannadal.com

Ludvig Sandström

Ledamot (Domar- och funktionärsansvarig)

Mobil: 070 496 18 02
E-post: sandstrom.ludde@gmail.com

Lovisa Lindblad

Ledamot

Tel: ‭073 543 51 30‬
E-post: l.lindblad@hotmail.com